zradná veda tá matika
plus a mínus.. hm je to fajn?
veľa vied sa dotýky
rovná sa ?.. nemám šajn
spočítaš či odpočítaš
vynásobiš či vydelíš
žiadny zmysel v tom nevidíš
a ani sa tomu nedivíš
matika.. to je veľká logika
mňa sa to však netýka …
zradná veda tá matika
plus a mínus.. hm je to fajn?
veľa vied sa dotýky
rovná sa ?.. nemám šajn
spočítaš či odpočítaš
vynásobiš či vydelíš
žiadny zmysel v tom nevidíš
a ani sa tomu nedivíš
matika.. to je veľká logika
mňa sa to však netýka …
V živote pomenúvame veľa situácii za náhodné alebo jednoducho náhody. No nie je to tak. Každá vec čo sa stane má svoj zmysel a opodstatnenie v našom živote. Je to možno pre niekoho divné, možno odvážne povedané možno trochu ako z rozprávky ale nemyslím si. V jeden krásny decembrový piatkový večer, ako vždy, som bol na pive s kamarátmi. Asi uprostred večera sa stretnem [...]
Ako všetci vieme pred pár týždňami sa stal obeťou atentátu satirický denník charlie hebdo. Je mi úprimne ľúto a nie je mi vôbec jedno čo sa tam stalo. Každopádne každá vec má svoje ale a vo mne to vyvoláva viacero otázok. Tvorím už dlhšiu dobu či tým že píšem alebo hrám či kreslím, teda cítim že mám v sebe niečo umeleckého. Preto aj táto tragédia sa ma [...]
E.Ullrich (1987) vyjadril kreativitu ako: schopnosť poznávať predmety v nových vzťahoch a originálnym spôsobom (originalita, nová kombinácia), zmysluplne ich používať neobvyklým spôsobom (flexibilita), vidieť nové problémy tam, kde zdanlivo nie sú (senzitivita), odchyľovať sa od navyknutých schém myslenia a nepojímať nič ako pevné (premennosť) a vyvíjať z noriem [...]
Desať rokov brexitu, siedmy premiér. Dá sa v Spojenom kráľovstve vôbec vládnuť?
Zátku do hrdla Hormuzského prielivu v konečnom dôsledku vtlačil Donald Trump, povedal Pistorius.
Duchaprítomne našťastie zareagovali jej kamarátky, s ktorými bola na túre.
Búrku sprevádzalo aj krupobitie, ktoré prinieslo krúpy s priemerom 1 cm. Celé besnenie počasia trvalo asi iba 15 minút.
Veď ja viem. Ja milujem dejepis.-)) ...
o tom je ta basnicka.... lebo aj ja ...
Daj mi pokoj s matikou-)) Nemusííííííííííííííím... ...
Celá debata | RSS tejto debaty